O nás

Společnost JayLabs s.r.o. jsme založili v lednu 2017. Jsme tým vývojářů sídlící v Praze a v Brně. Orientujeme se na zakázkový vývoj kompletních mechanických a elektronických řešení. Naše zkušenosti v oblasti telekomunikační a automatizační elektroniky, senzoriky a zkušenosti s vývojem mechanických součástek v náročném prostředí automobilového průmyslu nám umožňují poskytovat plné spektrum vědomostí a dovedností potřebných pro úspěšnou realizaci technologických projektů našich klientů od prvotní analýzy až po první výrobní sérii.

V brzké době se plánujeme rozšířit o plně vybavenou zakázkovou dílnu mimo jiné i s 3D tiskárnami. V současné době naše výrobky z větší části pochází od ověřených subdodavatelů.

Nabízíme

Poskytujeme služby zakázkového vývoje a výroby hardware a software ve spojení s návrhem a výrobou funkčních mechanických prototypů. Máme zkušenosti s návrhem a výrobou mechanických součástí pro automobilový průmysl a s vývojem elektronických zařízení v oblasti telekomunikací, mobilních sítí, automatizace a senzoriky.

Rádi Vám pomůžeme s přetvořením Vašich nápadů ve funkční prototypy, nebo Vám s chutí vypomůžeme v případě, že je Váš tým v časové tísni.

Ota Fejfar: Founder a CEO

Ota získal titul Ing. v oblasti elektrotechniky (Kybernetiky a měření) na ČVUT v Praze. 7 let pracoval jako vývojář hardware a software telekomunikačních technologií ve společnosti 2N Telekomunikace a.s.

Ota byl vždycky zapálený do vývoje chytrých věciček všeho druhu. V roce 2013 Ota prošel programem HAX.co – prvním a největším světovým hardwarovým akcelerátorem v Šen-čenu, Číně, spravovávaným investiční skupinou SOS Ventures.

Marek Fejfar: Founder a CTO

Marek získal titul Ing. v oblasti strojírenské technologie (Automobilní inženýrství) na VUT v Brně. 4 roky pracoval jako hlavní konstruktér v inovační skupině vývoje turbodmychadel ve společnosti Honeywell.

Od svých dětských let Marek prokazoval velké nadšení pro vymýšlení a vyrábění všemožných věcí. Kupříkladu ještě v nedávné minulosti v průběhu studií vyvíjel a vyráběl systém zavěšení kol u formule student v týmu TU Brno Racing.

Jaroslav Vrána: CSO

Jaroslav získal titul Ing. v oblasti telekomunikací na ČVUT v Praze. V průběhu svých studií parcoval pro výzkumné a vývojové centrum na ČVUT.

Více jak 7 let pracoval ve společnosti 2N Telekomunikace a.s., kde začal jako inženýr technické podpory a později vedl mnoho projektů jako Produkt Manager a vedoucí oddělení technických specialistů. Je velmi otevřený a pozitivní a cíleně vyhledává nové a nové výzvy.

Kontakt

Spisová značka C 266604 u městského soudu v Praze.